Tips om content te maken

Word je er af en toe moedeloos van. Je wilt wel content maken, maar waarover dan? En wat vertel je dan wel en wat vertel je dan niet? En hoe kan je het maximale halen uit content die je al gemaakt. Daarover en meer vertel ik op deze pagina.

Wat is het en is het wat voor je?

Wat heb je nodig?

Op deze website deel ik alles wat ik weet, kan en doe en dat doe ik met een reden. Ik vind het namelijk zo triest als ik lees dat de gemiddelde omzet voor een ZZP’er rond de € 23.000,- per jaar ligt. Dat is veel te weinig om van te leven en alles van te doen wat je wilt doen. Denk dan ook aan verzekeren en geld opzij zetten voor je oude dag. Ik gun iedere ondernemer een goed leven en daar hoort goed verdienen bij. Als ik daar ook maar 1 iemand bij kan helpen dan ben ik al blij. Doe er je voordeel mee.

Plaats een reactie

Door de video’s is het me duidelijk geworden wat ik met mijn ogen kan doen om ze te verbeteren. Ik heb de tips opgevolgd en merkte vrij snel verschil: een heerlijk ontspannen gevoel van mijn ogen.

Michelle

Heel fijn: iets simpels en laagdrempeligs waar ik meteen mee aan de slag kan. Duidelijk uitgelegd zodat ik het kan nadoen.Eigenlijk laat Liesbeth met haar video's zien dat je ook geen extra tijd vrij hoeft te maken. Je kunt de 'oefeningen' in je dag integreren.

Carla