Waarom ‘je’, ‘jij’ en ‘jouw’ killing kunnen zijn als je adverteert op Facebook

Waarom ‘je’, ‘jij’ en ‘jouw’ killing kunnen zijn als je adverteert op Facebook

Als je wilt dat iemand bij je koopt dan moet je op de pijn drukken, dat is wat je vaak hoort. Als je dan een Facebookadvertentie maakt is het super verleidelijk om een verhaal te beginnen met ‘heb jij dit’, ‘voel je dat’, ‘schaam je je voor’. En ja, als jouw ideale klant dit leest dan herkent hij of zij zich direct in deze woorden. Maar…

Ik weet niet of je het weet, maar als je adverteert op Facebook dan zijn daar hele duidelijke regels voor. Zo mag je niet iemand iets aanpraten. Pas dus ook op met de woorden ‘je’, ‘jij’ en ‘jouw’. Schrijf veel liever het woord ‘ik’. En leg vervolgens de link naar je lezer.

Zeg dus niet ‘lukt het je niet om af te vallen en vind jij het verschrikkelijk dat je niet met je kinderen kunt spelen omdat je gewoon te zwaar bent’. Nee schrijf juist ‘het lukte mij maar niet om af te vallen en ik heb dit en dit meegemaakt. Toen ontmoette ik X en die heeft mij geholpen om. Nu heb ik eindelijk weer maat 40 en kan ik spelen met mijn kinderen. Iets wat ik 5 jaar lang niet kon’. Daarna mag je terugpakken naar ‘herken je dat’ en ‘ik kan je helpen’.

‘Je’, ‘jij’ en ‘jouw’ zijn dus niet helemaal verboden maar pas er mee op. Zeker als je een specifieke groep mensen aan wilt spreken. Voor je het weet is je advertentie-account geblokkeerd met alle gevolgen van dien. En dat wil je koste wat het kost voorkomen.

Plaats een reactie

Door de video’s is het me duidelijk geworden wat ik met mijn ogen kan doen om ze te verbeteren. Ik heb de tips opgevolgd en merkte vrij snel verschil: een heerlijk ontspannen gevoel van mijn ogen.

Michelle

Heel fijn: iets simpels en laagdrempeligs waar ik meteen mee aan de slag kan. Duidelijk uitgelegd zodat ik het kan nadoen.Eigenlijk laat Liesbeth met haar video's zien dat je ook geen extra tijd vrij hoeft te maken. Je kunt de 'oefeningen' in je dag integreren.

Carla

Ik ben nu 11 dagen zonder bril en 3 dagen op school zonder bril en het gaat goed.

Olivier

Mijn doel was om weer te kunnen lezen zonder leesbril en dat doel heb ik gehaald.

Tom

Mijn oogarts stelde een staar-operatie voor en de opticien vond dat ik absoluut (vrij sterke) cilinders in mijn brillenglazen nodig had. Inmiddels zie ik weer beter in het donker, laat ik geen staar-operatie uitvoeren en heb ik ontdekt dat ik goed kan zien met een zwakkere bril zonder cilinders. En het voelt ook nog eens meer ontspannen.

Michel